HAKKIMIZDA

Uzak Turizm Seyahat

UZAK TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI 2005 yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet göstermektedir.


Turizm Bakanlığı'nın "A" Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi'ne sahip olan UZAK TURİZM, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesidir.


Amacımız tecrübemizi, emek ve gayretimizle birleştirerek, yüksek kalitede seyahat hizmetleri sunmaktadır. Bu yolda çözüm odaklı ve kişiye özel hizmetlerimizle, sorunsuz ve profesyonel bir şekilde seyahatlerinizi planlamaktayız.

UZAK TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI

2005 yılından bu yana Turizm Bakanlığı'nın "A" Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi'ne sahip

Misyonumuz, Hizmet ve vizyon profilimiz

Uzak Turizm Seyahat Acentası olarak tatil, gezi ve tur için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri sizlerle tanıştırmaktır.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmaktır.

Kaliteli Hizmet

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Uzak Turizm, size özel tatili planlamak için 6/12 her zaman yanınızdadır.

Vizyon

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmaktır.

İletişimde Kalalım

Ofis Adresimiz
Bağdat Cad. Emek Apt. A Blok
No:179/7 34730
Çiftehavuzlar , İstanbul

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy