Hizmetlerimiz

Kişiye Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi bize anlatın, biz gerçekleştirelim. Siz dünyada nereyi, nasıl, hangi tecrübeleri yaşayarak gezmek istiyorsanız bize söyleyin, biz tasarlayalım.

Paket Turlar

Yurt içi ve Yurt dışı farklı seçeneklerle geniş kapsamlı tur hizmetlerimizi keşfedin...

Uçak Bilet / Otel

Deneyimli biletleme ekibimiz, ihtiyaca uygun ve en hesaplı uçuş alternatiflerini, anlaşmalı olduğumuz otel rezervasyon sistemleriyle, dünya çapında 100.000'e yakın konaklama seçeneği sunabilmekteyiz.

DESTEKLEYİCİ ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

-Yurtiçi ve yurtdışı Uçak Bileti
-Yurtiçi ve yurtdışı Otel Re-zervasyonları
-Araç Kiralama ve Transfer
-Kişiye ve Gruplara Özel Seyahat Programları
-Kongre, Seminer Organizasyonları
-Sergi ve fuar Düzenlemeleri
-Yabancı Fuarlara Katılım Gezileri
-Bayi Toplantıları
-Lansman Toplantıları
-Event ve Özel Organizasyonlar
-Tanıtım Toplantıları
-Vize Başvuru İşlemleri

Nereye Gitmek İstersiniz?

Çözüm odaklı ve kişiye özel hizmetlerimizle, sorunsuz ve profesyonel bir şekilde seyahatlerinizi planlar ve tatilinizi en güzel mekanlarda geçirmenizi temin ederiz.

VİZE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kurumsal ve bireysel tüm vize başvurularınız için size en doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedeflemekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamalarıyla ilgili en güncel bilgiye T.C. Dışişleri Bakanlığı‘nın web sitesinden ulaşabilirsiniz. (www.mfa.gov.tr/turk-vatandaslarinin-tabi-oldugu-vize-uygulamaları.tr.mfa).

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy